به نام خدا

خرداد ماه یادآور شروع قیام ملتی انقلابی است که آغازگر نهضت عظیم بیداری اسلامی می باشد، قیام خونین 15 خرداد مقدمه شکل‌گیری جریان فروپاشی رژیم پهلوی و پایان قدرت‌های سلطه‌گر در ایران است. به جرات می توان گفت اکنون با گذشت 30 سال از ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و برخلاف اهداف دشمنان، آرمان های عظیم آن حضرت امروز تبدیل به منشور امت اسلامی شده است.
بدون شک اندیشه های امام خمینی(ره)، تأثیری بسیار عمیقی در “اتحاد و بیداری” جهان اسلام داشت و امروز به فضل الهی انقلاب اسلامی، این یادگار ماندگار با رهبری داهیانه خلف صالحش، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) دوران چهل ساله بلوغ خود را سپری کرده و مسیر روشنی را برای ساخت تمدن اسلامی با تکیه بر نیروی عظیم مردمی، در چارچوب علم و ایمان مشخص نموده است.
اینجانب ضمن تسلیت سالروز رحلت جانگداز آن پیشوای بزرگ، قیام 15 خرداد ماه را نیز گرامی داشته و امیدوارم پرچم سرافراز انقلاب اسلامی ایران که با خون بسیاری از مردم شریف این ملت به اهتزار درآمده است، توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به دست پرامید آخرین منجی عالم بشریت برسد.

هومن گریوانی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=23529
کد خبر
23529