پویش “احترام به طبیعت با کاشت نهال” در شهر جدید گلبهار با اهدای جوایز به نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ حسن خالقی مقدم در حاشیه اهدای جوایز این برنامه گفت: پویش “احترام به طبیعت با کاشت نهال” به مناسبت هفته درختکاری در بین شهروندان و دانش آموزان مدارس شهرستان گلبهار اجرا گردید و طی آن بیش از 220 اصله نهال و گل کاشته شد.

عضو هیات مدیره شرکت عمران گلبهار اظهار داشت: با توجه به استقبال کم نظیر شهروندان و دانش آموزان از این پویش، مراسم قرعه‌کشی این برنامه اجرا گردید و با معرفی نفرات برتر، اهدای جوایز نفیس به 30 نفر منتخب توسط آموزش و پرورش و شرکت عمران گلبهار در چند مرحله صورت گرفت.

خالقی مقدم در ادامه ضمن تقدیر از تمامی شهروندان و شرکت کنندگان، افزود: همه‌ی ما باید به رسم امانت داری در کاشت نهال و گسترش فرهنگ درختکاری و همچنین حفاظت از محیط زیست به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی کوشا باشیم و همچنین سرافرازی و سبزی درختان را الگوی خود و فرزندانم قرار دهیم.

گفتنی است این برنامه به همت شرکت عمران شهر جدید گلبهار و آموزش و پرورش این شهرستان در جهت گرامیداشت هفته درختکاری و همچنین افزایش حس همگرایی و حس تعلق به محیط زیست شهری در بین دانش‌آموزان و شهروندان گلبهاری برگزار شده بود.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=23087
کد خبر
23087