به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدگلبهاربه مناسبت آغاز هفته قوه قضاییه و با حضور رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از پرسنل دادگستری شهرستان گلبهار در محل یادمان شهدای گمنام، مزار شهدا غبارروبی و عطرافشانی گردید.
در ابتدای این مراسم، مهدوی پور رئیس دادگستری شهرستان گلبهار ضمن تبریک ایام و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: باعث افتخار است در زمانی مسئولیت داریم که کشور و حکومتمان اسلامی و تحت زعامت یکی از بهترین مراجع، علما و فقه های قرن اخیر و حاضر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای می باشد. همچنین مفتخریم که معمار دستگاه قضایی شخصیت والامقامی همچون دکتر بهشتی و رئیس دستگاه قضا آیت الله رئیسی از شاگردان شهید بهشتی و مقام معظم رهبری می باشد. روحیه جهادی و عدالت خواهی آقای رئیسی باعث شد که میلیون ها رای داشته باشند و به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوند، امید داریم که با روی کار آمدن دولت آقای رئیسی میزان مشکلات دستگاه قضا کمتر شود.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام غلامی امام جمعه گلبهار نیز ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) افزود: تقارن آغاز هفته قوه قضاییه با دهه کرامت و همچنین انتخاب رئیس قوه قضاییه به عنوان رئیس قوه مجریه توسط مردم را به فال نیک می گیریم. باید از حضور پرشور و پرشعور مردم در پای صندوق های رای که علارغم تلاش دشمنان بود، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه تعامل بسیار کارساز و مهم است، گفت: تعامل با دشمن توسط بزرگان و افتخارآفرینان این مرز و بوم همانند شهید سلیمانی اجرا و توصیه شده است، ما باید وارد فضای اخلاقی شویم و به نظرات مختلف احترام بگذاریم. همچنین باید با شهیدان هم مسیر شویم و در جهت ارتقای فرهنگ گذشت و ایثار، از خوبی های زندگی گذشته و در جهت خدمت به نظام تلاش کنیم.
برزنونی دادستان گلبهار نیز در پایان این مراسم ضمن تبریک ایام، اظهار داشت: هفته قوه قضاییه به مناسبت این است تا از همه عزیزان حاضر در این دستگاه و خانواده آن ها که با صبر و حوصله همراهی می کنند تقدیر شود، تلاش های شبانه روزی شما در تحقق اجرای عدالت و دادستانی حق مظلومان از ظالمان ستودنی است، امروز از شهدا کمک می طلبیم که در راه پر پیچ و خم اجرای عدالت یاری رسان ما باشند.
گفتنی است این مراسم با غبار روبی، قرائت فاتحه، ادای احترام به شهدای والامقام و همچنین تجدید پیمان با آرمان های والای امام و شهیدان به پایان رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=23562
کد خبر
23562