امام جمعه گلبهار گفت: عزت و افتخار امروز ما مرهون خون شهیدانی است که برای دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی جان خود را نثار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین غلامی امام جمعه گلبهار، هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار و یعقوبی رئیس حوزه مالک اشتر با دو خانواده شهید دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

امام جمعه گلبهار در این دیدار با اشاره به اینکه حضور در جمع خانواده های شهدا و ایثارگران منفعتی برای ما در جهت تجدید بیعت با آرمان های شهدا والا است، افزود: خداوند به شهید شما این توفیق را داده است که جان خود را در راه اسلام فدا کرده که امیدواریم خداوند متعال توفیق دهد ثمره خون شهدا را به صورت نزدیک تر و ملموس تر احساس کنیم.

وی با بیان اینکه خداوند توفیق و روزی شهادت را نصیب هر کسی نخواهد کرد، اذعان کرد: این سعادت و توفیق ویژه انسان هایی است که خلوص نیت داشته باشند و یقینا خداوند دعای شما را اجابت خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین غلامی با تقدیر از اقدامات مهندس گریوانی اهداف و اقدامات ایشان را خالصانه، در جهت رضای حق و خدمت به مردم گلبهار دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند روزی ما شهادت قرار داده و روز به روز به عزت و عظمت اسلام بیافزاید.

هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران نیز در این دیدار با تبریک ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی را ثمره خون شهیدان دانست و گفت: این مجاهدت ها از دوران دفاع مقدس و اکنون نیز در جبهه های سوریه و عراق ادامه دارد و جوانان برومند ما برای دفاع از آرمان ها و ارزش ها حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه امنیت و آسایش امروز ما مرهون رشادت ها و ایثار شهدای میهن اسلامی است، افزود: شور عظیم و حماسی مردم در استان های مختلف کشور در استقبال و تشییع پیکر سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی نشان داد مردم ما قدردان همه شهدا و بزرگانی هستند که جان خود را برای ایران اسلامی نثار کردند.

رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار همچنین از برگزاری مراسم چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گلبهار خبر داد و ابراز امیدواری کرد: مردم عزیز و ولایت مدار ما همانطور که در روزهای پس از شهادت سردار عزاداری باشکوهی را برگزار کردند در برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت ایشان نیز حضور پررنگی خواهند داشت.

در پایان این دیدارها حجت الاسلام و المسلمین غلامی امام جمعه و هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران با دعوت آحاد مردم شریف گلبهار برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در صفوف دشمن شکن تاکید کردند.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=19879
کد خبر
19879