اکبر رحمانی قهرودی رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر یک روزه خود به گلبهار، از روند احداث و تکمیل پروژه‌های عمرانی در این شهرستان بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ اکبر رحمانی ‌قهرودی رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی جمعی از کارشناسان این سازمان و سعید حاجی محمدی و محمد زرافشانی از اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار با حضور در محل رمپ های دسترسی و ورودی اصلی تونل مترو مشهد-گلبهار-چناران، آخرین پیشرفت این پروژه ملی را بررسی نمود.
در ادامه‌ی این سفر یک روزه ضمن بازدید مسئولین از کل مسیر قطار برقی و مشاهده آمادگی انجام روسازی، تاکید بر اجرای روسازی صادر گردید و با بازدید از وضعیت پیشرفت ایستگاه و پل امام رضا (ع)، پروژه های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن ادامه یافت.
قابل ذکر است در پایان این بازدیدها، رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن ابراز خرسندی از میزان پیشرفت و تکمیل پروژه‌های فوق، به تسریع و رفع مشکلات احتمالی آن‌ها تاکید نموده و با توجه به تعداد و کیفیت پروژه‌های عمرانی موجود در شهر جدید گلبهار از مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و عوامل فنی و اجرایی این شرکت قدردانی کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=23619
کد خبر
23619