عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به منظور بررسی روند احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهر جدید گلبهار به این شهر سفر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، در این سفر توکلی عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و  هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت در ابتدا با حضور مهندس انصاری فرماندار شهرستان چناران از روند احداث متروی مشهد-گلبهار از محل زعفرانیه شاندیز شروع به بازدید نموده و در ادامه مسیر از اراضی صفی آّباد، جاده گلمکان و مسیر متروی گلبهار-مشهد در جریان روند پیشرفت عملیات اجرایی این طرح قرار گرفت.

پس از بازدید جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات ادامه مسیر قطار سریع السیر برقی گلبهار-چناران با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی و شهردار چناران در محل فرمانداری برگزار و موارد مهم مطرح شده در جهت ورود به فاز اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید همچنین از عملیات اجرایی و تقاطع پل امام رضا (ع) ورودی گلبهار، سالن ورزشی های رزمی، مسکن های مهر، پارک ترافیک و هنرستان محله 35 پروژه های آماده افتتاح شامل مدرسه محله 11، مسجد محله 17 و پارک انرژی بازدید به عمل آورد.

توکلی در پایان این بازدید با توجه به حجم پروژه های عمرانی انجام شده و در حال اجرا در گلبهار  از مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و عوامل فنی و اجرایی این شرکت قدردانی نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=20740
کد خبر
20740