همزمان با فرا رسیدن  میلاد با سعادت امام رضا(ع )خودرو شادی  به منظور ایجاد شادی و نشاط معنوی بین شهروندان گلبهاری توسط این شرکت راه اندازی شد.

برپایی کاروان شادی و نورافشانی به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادی در بین مردم گلبهار و تکریم و بزرگداشت دهه کرامت و ایام میلاد باسعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، خورود شادی و همچنین مراسم نورافشانی توسط شرکت عمران شهرجدیدگلبهار برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدیدگلبهار این مراسم که با هماهنگی برزنونی دادستان و همکاری نیروی انتظامی و بسیج گلبهارتوسط این شرکت در بین همشهریان گرامی بالاخص ساکنین مسکن های مهر که از حداقل های امکانات تفریحی برخوردارند و همچنین به خاطر محدودیت های وضعیت کرونایی که امکان برپایی جشن های مفصل میسر نمی باشد،نسبت به راه اندازی خودرو شادی و اجرای سرودهای آیینی توسط گروه سرود عصر انتظار از ساعت 18 پنجشنبه مورخ ۱۲ تیرماه در سطح شهر بالاخص مسکن های مهربرگزارشد.همچنین از ساعت 21 نیز نورافشانی بسیار زیبا در میدان ابن سینا انجام شدکه مورد استقبال همشهریان گرامیمان قرار گرفت. امیداست، در آینده ای نزدیک با از بین رفتن ویروس منحوس کرونا بتوانیم مراسماتی فاخر  برگزار نماییم.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=20862
کد خبر
20862