سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با حضور در شهر جدید گلبهار ضمن بازدید از کمیته امداد گلبهار، وضعیت اشتغال و مسکن مددجویان در این شهرستان را بررسی نمود.

🔹به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ در این بازدید که به دعوت سرپرست فرمانداری شهرستان گلبهار و با همراهی جمعی از مسئولین استان و شهرستان همراه بود، سید مرتضی بختیاری با حضور در کمیته امداد امام خمینی (ره) گلبهار، آخرین وضعیت طرح‌های حمایتی و بویژه اشتغال و مسکن مددجویان این شهرستان را بررسی نمود.

▫️در ابتدای این بازدید، موضوع تهاتر زمین متعلق به کمیته امداد امام خمینی (ره) با شرکت عمران شهر جدید گلبهار توسط هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت مطرح و مقرر شد تا بزودی جلسه ای با حضور مسئولین ذیربط صورت پذیرفته و این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

🔹رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار ضمن تشریح این طرح عنوان داشت: در صورت موافقت با طرح فوق قطعا شاهد اشتغال تعداد کثیری از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان گلبهار و حومه خواهیم بود که اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی منطقه را به همراه خواهد داشت.

🔸مهدی دونده سرپرست فرمانداری شهرستان گلبهار نیز در این بازدید، حضور سید مرتضی بختیاری را در گلبهار مایه خیر و برکت دانست و افزود: با توجه به سکونت 1500 نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در گلبهار، امیدواریم حمایت‌های رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) همانند گذشته در این شهرستان راهگشا و مثمرالثمر شود.

▫️فرماندار شهرستان گلبهار با اشاره به دغدغه های پیش رو گفت: ما از شما تفکیک اعتبارات، افزایش اعتبارات ساخت و همچنین مساعدت در ایجاد مجموعه صنعتی را خواستاریم، که قطعا با ایجاد این مجموعه تمام مددجویان اشتغال پیدا خواهند کرد.

🔹در ادامه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور ضمن بررسی وضعیت اشتغال و مسکن مددجویان، از طرح پیشنهادی ایجاد مجموعه صنعتی و اشتغالزایی ابراز رضایت نمود و اظهار داشت: با توجه به همراهی مهندس گریوانی و مجموعه شرکت عمران گلبهار در بحث تهاتر و همچنین فرصت مناسب اشتغالزایی در این شهرستان، این طرح بسیار مناسب می باشد و شخصا با آن موافق هستم.

🔸بختیاری در پایان این بازدید افزود: طرح فوق در مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) بررسی خواهد شد و انشالله اتفاقات خوبی برای مردمان این منطقه و بویژه مددجویان عزیز خواهد افتاد.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=22339
کد خبر
22339