رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت:  همواره ما به عنوان سرباز این نظام تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری را بعنوان تکلیفی روشن در اجرای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی قرار دادیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، هومن گریوانی در دیدار با فرمانده سپاه چناران ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان و همچنین درگذشت هموطنان عزیز درسانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین ، با اشاره به فعالیت ها و اقدامات خوب سپاه از دوران دفاع مقدس تاکنون افزود: نه تنها سپاه اسلام بلکه مردم عزیز ما در همه نقاط میهن اسلامی با برگزاری باشکوه مراسم عزاداری و شرکت در تشییع سردار دل ها صحنه های باشکوهی رو خلق کردند که رسانه ها در انعکاس آن عاجز بودند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سیاست شرکت عمران شهر جدید گلبهار اجرای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با همکاری سپاه وبا استفاده از منویات مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد:خوشبختانه تاکنون تعامل و همکاری ما با سپاه در برگزاری مراسمات مختلف بسیار مناسب بوده و همین همدلی و همراهی آثار و نتایج خوبی را در پی داشته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار با بیان اینکه نسل جوان ما باید در همه زمینه های فرهنگی و اجتماعی انقلاب مشارکت داشته و شناخت لازم را در این راستا بدست آورند، ابراز امیدواری کرد: همواره همه ما  باید توجه ویژه به مسائل فرهنگی داشته باشیم از هیچ تلاشی در هر حوزه غافل نشویم.

گریوانی در پایان گفت: تاکنون 3 پایگاه بسیج در گلبهارتوسط این شرکت احداث شده و هم اکنون 12 مسجد در سطح شهر جدید گلبهار وجود دارد که امیدواریم با مشارکت همه دستگاه های متولی بتوانیم زمینه رشد مراکز فرهنگی در سطح این شهر فراهم کنیم.

سرهنگ پاسدارجوادرجبی فرمانده سپاه چناران نیز در این دیدار ضمن عرض تسلیت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین با اشاره به اینکه آنچه برای رضای خداوند باشد خدا پاداش آن را اعطا خواهد کرد، افزود: مجموعه شهرهای جدید بالاخص شهر جدید گلبهار به واسطه ویژگی ها تنوع فرهنگی در خود نیازمند یکسری اقدامات ویژه خاص خود است که ازخدمات ارزنده آقای مهندس گریوانی و مجموعه دستگاه شرکت عمران در موضوعات فرهنگی و اجتماعی بسیار ارزنده و مناسب بوده است تشکر نمود.

وی گفت: ما معتقدیم بیس و زمینه انجام هرگونه ماموریت تامین امنیت است و قطعا رسالتی اصلی سپاه نیز رسالت فرهنگی می باشد.

وی با اشاره به اینکه حضور جنابعالی به عنوان همراه و همدل در اجرای برنامه های فرهنگی در راستای نظام و انقلاب بسیار ارزنده و مناسب بوده است، اذعان کرد: امیدواریم این همراهی و همدلی در سایر دستگاه ها بهتر و پررنگ تر شده و زمینه توسعه و رشد بیش تر فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در شهر جدید گلبهار فراهم گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=19776
کد خبر
19776