معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دیروز برای دفاع از کشورمان لب مرزهای بین المللی خاکریزها را بنا کردیم امروز این خاکریز ها هزاران کیلومتر فراتر از این مرزها رفته است به طوری که ایران تنها عنصر تعیین کننده تحولات میدانی در منطقه غرب آسیا و جهان اسلام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، دکتر حبیب زاده شب گذشته در مراسم چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در شهر جدید گلبهار با اشاره به اینکه اگر تاریخ معاصر را بررسی کرده و نیم نگاهی به دلایل پیدایش انقلاب اسلامی داشته باشیم هیچ ملت و مردمی خواهان ذلت، فلاکت و بدبختی و همچنین وابسته بودن نیست، افزود: همواره ملت ایران با تمدن بشری، فرهنگ و هنر با شرافت، کرامت و عزت بوده و از آن صیانت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه تاریخ گواه برآن است که در برهه های زمانی دخالت های بیگانگان در امور کشور صدمات جبران ناپذیری داشته به طوری که عزت، شرف و کرامت تاریخی ما را هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه در زمان سردمداری رضاخان و محمدرضا پهلوی به اسم ملی گرایی و هویت ایرانی و با پیروی از ظالمان مردم را تحقیر و به رگبار گلوله بستند، اذعان کرد: امروز پس از گذشت چهل و یکسال از پیروزی انقلاب اسلامی سردار نامی ما حاج قاسم سلیمانی که عمق استراتژیک نظام اسلامی را بسیار فراتر از مرزها برده است با رئیس جمهور روسیه دیدار و او را مجاب به حضور در کشور سوریه در جهت حفظ منافع منطقه و مقابله با تروریسم می کند.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود نفوذ امپراتوری رسانه را به گونه ای دانست که جای واقعیت را با دروغ عوض می کند، گفت: بعد از پیدایش انقلاب اسلامی دشمنان این ملت چوب لای چرخ این مردم و نظام گذاشتند اما مرور اتفاقات و واقعیت های گذشته گواه بر این بود که چه ظلم بزرگی به ملت شده است.

وی تصریح کرد: امروز آن هایی که وعده می دادند ایرانی ها پس از انقلاب برای بقا می جگند و همان هایی که نگران بودند فشنگ و سیم خاردار از کجا بخریم امروز نگران این هستند که سیستم های پیشرفته پهپادی، راداری و موشکی که به دست افسران رشید جبهه مقاومت نیافتاده و یا صادر نشود.

دکتر حبیب زاده با اشاره به اینکه تاریخ منطقه را ایمان منسجم با اهداف متعالی، اراده پولادین و تضمین کننده همانند حاج قاسم سلیمانی خواهند نوشت، اظهار داشت: همانطور که ما در 41 سال گذشته توانستیم به برکت خون حاج قاسم سلیمانی و شهدای دیگر انقلاب اسلامی به این مرحله برسیم در چهله دوم انقلاب نیز جشن پسا صهیونیست و آمریکا را جشن خواهیم گرفت.

وی در پایان گفت: ادامه مسیر انقلاب اسلامی را حضور مردم در صحنه های مختلف تضمین خواهد کرد اما باید در هر مرحله اگر دچار لغزش و سستی شدیم از اشتباهات گذشته درس گرفته و آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=19915
کد خبر
19915