مراسم بزرگداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با حضور جمعی از مسئولین و مردم گلبهار در محل یادمان شهدای گلبهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ حجت الاسلام غلامی امام جمعه شهر گلبهار در حاشیه این مراسم، ضمن اشاره به جانفشانی‌های ملت دلیر ایران در آزادسازی خرمشهر و تقدیر از خانواده شهدا، گفت: انتخابات یکی از مظاهر تقوای اجتماعی است، ما در هر صورت انتخاب می کنیم اما اینکه چگونه انتخاب کنیم بسیار مهم است. حتی اگر کسی بگوید سر صندوق رای نمی رود هم نیز یک انتخاب است، اما انتخاب فرد بی تقوا در جهت بی مسئولیتی خود نسبت به جامعه و همچنین شاد کردن دشمنان قسم خورده‌ی ملت است.
وی در ادامه با بیان اینکه موفقیت‌های امروز کشور از برکات خون شهدا می‌باشد، اظهار داشت: اولویت مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، انشاالله مردم عزیز ما با حضور پرشور خود در انتخابات 28 خرداد، حماسه زرین دیگری را به حماسه‌های انقلابی خود افزوده و به وظیفه همگانی که پاسداری و حراست از خون پاک شهدا می باشد عمل نماییم.
گفتنی است در حاشیه این مراسم ضمن اقامه نماز جماعت و قرائت زیارت عاشورا، از چند خانواده شهید بویژه شهید زارع تقدیر گردید.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=23467
کد خبر
23467