جلسه بررسی وضعیت، برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری اتمام پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر بخش تعاون با حضور نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار، معاون تعاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان و همچنین متولیان امر ساخت و ساز پروژه‌های بخش تعاون (اتحادیه تعاونی‌های پنج گانه مسکن مهر) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار؛ در این جلسه که به درخواست معاونت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی برگزار شد، آخرین وضعیت برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری اتمام پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر بخش تعاون مورد بررسی قرار گرفت.

سعید حاجی محمدی نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار به بیان آخرین وضعیت افتتاحی، باقی‌مانده و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بخش تعاون پرداخت و به مشکلات حال حاضر اعم از پایانکارهای باقی‌مانده، عدم اختصاص واحد حدود 1000 واحد، روند کند عملیات ساخت و ساز و اقاله های انجام شده پروژه های با پیشرفت زیر 30 درصد اشاره نمود و در ادامه، روسای اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر نیز به بیان موضوعات و مشکلات موجود در حوزه خود پرداختند.

در پایان این جلسه مقرر گردید تا آن دسته از پروژه هایی با پیشرفت زیر 30 درصد که به تعهدات خود عمل نکرده و اقاله قرارداد ننموده اند توسط اداره کل تعاون پیگیری تا هر چه سریعتر اقاله قرارداد آنها صورت پذیرد و بازدیدهای مشترکی با حضور اتحادیه ها بصورت هفتگی از 3 تا 4 پروژه انجام گیرد.

همچنین مقرر شد تا اداره کل تعاون استان از دستگاه های خدمات رسان دعوت بعمل آورده تا با توجه به مساعدت های بعمل آمده توسط دولت، تعهدات باقی مانده یادآوری و جهت اجراء، برنامه زمانی تنظیم گردد و در خصوص مشکلات نظام مهندسی و اخذ پایانکار، موضوعات به شورای مسکن استان توسط کمیته مرتبط ارجاع تا پیگیری های لازم توسط شرکت عمران گلبهار صورت پذیرد.

در پایان این جلسه نیز مقرر گردید تا اداره کل تعاون نیز به جهت برگزاری جلسه مشترک هماهنگی های لازم را با مدیریت بانک مسکن استان انجام دهد و هر چه سریعتر ساماندهی اعضای پروژه ها به جهت اختصاص واحد انجام و پیگیری های لازم جهت فروش اقساطی واحدهای باقی مانده توسط تعاونی و اتحادیه تعاونی های مسکن صورت پذیرد.

لینک کوتاه نوشته
https://golbahar.ntdc.ir/?p=23097
کد خبر
23097